Anslått leveringstid: 7-17 virkedager!   footballshirtscool@gmail.com

10% rabatt over 667 NOK, Kupongkode: FOTBALL

Real Madrid over Barcelona i klubbens inntekterrangering

Posted By on Wednesday, 24. January 2018

Nylig den siste fotballinntektslisten som ble utgitt, introduserte verdens største klubber i 2016-17 sesongens økonomiske stilling. I den siste rangeringen klarte Manchester United å øke listen med 676,3 millioner euro og slå Champions League Real Madrid med en liten fordel på 1,7 millioner euro. Real Madrid overtar Barcelona, ​​andreplass. Billige fotballdrakter i Madrid er veldig varmt!


I fjor vann Manchester United Champions League, med en inntekt på 581 millioner pund, 1,5 millioner mer enn Champions League Real Madrid. Dette er 10. gang Manchester United har vært på toppen av Deloittes rikdomskart og vant mesterskapet siden sesongen 2015-16. Real Madrid overgikk Barcelona i kraft av Champions League, steg til andreplass, Barcelona var 557 millioner pund rangert tredje. Bayern rangert fjerde med 505 millioner og Manchester City rangert femte med 453 millioner.


I topp 20 på listen tar Premier League 10 plasser, er historien til den samme ligaen listet mest, i tillegg til de fem beste Manchester United og Manchester City, samt Arsenal (6), Chelsea (8), Liverpool 9. plass), Tottenham (11.), Leicester City (14), West Ham (17.), Southampton (18.) og Everton (20.), Southampton (212,1 millioner Euro ) For første gang i topp 20, og Leicester City (271,1 millioner) steg til 14 fra 20 i fjor.


Det er bemerkelsesverdig at klubbens inntekter i Deloitte-rapporten ved raseinntekt, rettigheter til kringkastingsrettigheter, kommersielle inntekter og andre komponenter, ikke inkluderer overføringsgebyr. La oss kjøpe real madrid skjorte for å feire Real Madrid-klubben så mye inntekt.

Write a comment

Your email address will not published!
Note: HTML is not translated!

Tags: Billige fotballdrakter, kjøpe real madrid skjorte